امروز : دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

آموزش اصول تایپ کردن ( ده انگشتی ) – لیندا ، زیرنویس فارسی

 

تعداد بسیار کمی شغل در جهان مدرن امروز وجود دارد که در آن ها هیچ احتیاجی به استفاده از کامپیوتر و یا صفحه کلید نیست. حتی اگر شما کاری را انجام می دهید که هیچ احتیاجی به کامپیوتر ندارد ، شما احتمالا زمان هایی در روز را مشغول استفاده از کامپیوتر در زندگی شخصی تان هستید . برای انجام کار هایی مثل تحقیقات ، چک کردن ایمیل و …

امروزه مقدار زمانی را که ما پشت کامپیوتر ها می گذرانیم بسیار زیاد و غیر قابل باور است . و میزان سرعت و مهارت ما در تایپ کردن تعیین می کند که چه میزان موثر و کارا از کامپیوتر استفاده می کنیم .

کاربران کامپیوتر می توانند با یادگیری شیوه صحیح تایپ کردن ، کارهای بیشتر و به صورت موثر تر انجام دهند نسبت به کاربرانی که هنوز بسیار مقدماتی و تنها با یک یا حداکثر دو انگشت خود  تایپ می کنند.

در این دوره آموزشی که محصول شرکت لیندا می باشد ، شیوه تایپ کردن صحیح به صورت ده انگشتی و به صورت کامل آموزش داده خواهد شد و شما در این  دوره خواهید آموخت که چگونه  بدون نگاه کردن به صفحه کلید و با استفاده از تمامی انگشتان دستتان با سرعت بالا مطالب مورد نیاز خود را تایپ کنید .


معرفی دوره :

به اتلاف وقت خود در تایپ کردن خاتمه دهید و یاد بگیرید که چگونه به صورت صحیح و کامل تایپ کنید.

در این دوره ، شما خواهید آموخت : مزایای دانستن شیوه تایپ کردن صحیح ، انگشتان شما باید کجا قرار گیرند ، کدام انگشت مسئول تایپ کردن کدام حرف است ، چگونه باید به صورت صحیح پشت کامپیوتر و صفحه کلید قرار گیرید ، و خواهید آموخت که چکونه به صورت صحیح و با سرعت زیاد تایپ کنید .

برخی عناوین این دوره آموزشی :

– اهمیت نحوه تایپ کردن صحیح

– اندازه گیری میزان سرعت و دقت تایپ

– مدیریت کردن عادت ها

– یاد گیری کلید های ردیف خانه

– کلید های حروف ، اعداد و کلید های محاسباتی

– کلید های کمکی Shift , Alt , Control و …

– استفاده از صفحه مخصوص تایپ اعداد


معرفی ویدئویی دوره :


نمونه : آموزش ردیف خانه


شما می توانید این محصول را به قیمت ۱۳۵۰۰ تومان تهیه فرمایید.

این هزینه تنها جهت تلاشی است که بابت تهیه ، ترجمه و زیرنویس این محصول انجام  گرفته است و کلیه حقوق این محصول متعلق به شرکت لیندا می باشد. شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با محصولات آموزشی شرکت لیندا به وب سایت Lynda.com مراجعه فرمایید.


این محصول یک فایل فشره (Zip) به حجم ۴۷۰ مگابایت شامل ۲۵ فیلم آموزشی با زیرنویس فارسی به همراه فایل های تمرین  می باشد.

برای تهیه این محصول ، با کلیک بر روی دکمه پرداخت به صفحه تکمیل مشخصات ارجاع داده می شوید. پس از تکمیل مشخصات و پرداخت  ، با زدن کلید بازگشت به فروشگاه ، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صوررت وقوع هر گونه مشکل و یا داشتن هر گونه سوال از بخش دیدگاه ها در پایین صفحه معرفی محصول (همین صفحه) ، مشکل و یا سوال خود را بیان نمایید.

رمز فایل فشرده : lovelearning.ir

13,500 تومان – پرداخت

=======================================

♥ عاشق یادگیری باشید ♥

LoveLearning.ir 

 

 

 

لینک کوتاه :http://lovelearning.ir/?p=1378

Scroll Up