امروز : دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

محصول اعتماد به نفس خود را بسازید – لیندا (زیرنویس فارسی)

 

اعتماد به نفس یعنی باور داشتن توانایی های خود . یعنی باور داشته باشیم که توانایی به دست آوردن هر آنچه را که می خواهیم داریم. تقریبا همه  بزرگان و افراد موفق جهان اعتماد به نفس را مهمترین عامل اساسی در پیشرفت انسان ها و موفقیت آنها می دانند . اما  بسیاری از افراد بنا به دلایل گوناگون از کمبود آن رنج می برند . نکته مهم این است که اعتماد به نفس یک مهارت است و ما می توانیم  مانند هر مهارت دیگری با آموزش دیدن و تمرین کردن آن را تقویت کنیم .

شرکت لیندا یکی از  بزرگترین شرکت تولید محصولات آموزشی ویدئویی آنلاین  است که از سال ۱۹۹۵ مشغول به تولید محتوا های آموزشی در موضوعات گوناگون از جمله مهارت های اجتماعی ، مهارت های شغلی ، مهارت های حوزه دانش کامپیوتر مثل برنامه نویسی و گرافیک ، مدیریت و … می باشد. علت محبوبیت بالای این شرکت ، محصولات با کیفیت و با زمان آموزشی کوتاه می باشد که به شدت مورد توجه  قرار گرفته است.

محصول اعتماد به نفس خود را بسازید یکی از محصولات شرکت لیندا در حوزه مهارت های فردی می باشد که توسط سایت عاشق یادگیری گردآوری و به زبان  فارسی زیرنویس شده است.


معرفی محصول :

اعتماد به نفس می تواند به شما کمک کند تا به هدف هایتان دست یابید و روابط مستحکمی ایجاد کنید. اما عکس این موضوع نیز کاملا درست است. کمبود اعتماد به نفس می تواند باعث ایجاد مشکلات جدی ای در زندگی شخصی و کاری شما گردد.خوشبختانه  در اینجا گام هایی وجود دارد که شما می توانید با پیمودن آنها  یک اعتماد به نقس مستحکم و پایدار را بنا گذارید .

در این دوره آموزشی ، Todd Dewett مولف و مربی این دوره ، به شما ۱۰ تکنیک برای ساختن یک ارتباط به نفس موثر در زندگی شخصی و کاری خواهد آموخت . در این دوره خواهید آموخت : پذیرش جایی که هستید و جایی که می خواهید باشید ، دور کردن منفی ها ، تجسم موفقیت و …


معرفی ویدئویی دوره :


ویدئو نمونه : پذیرش


شما می توانید این محصول را تنها به قیمت ۹۸۰۰ تومان تهیه فرمایید.

این هزینه تنها جهت تلاشی است که بابت تهیه ، ترجمه و زیرنویس این محصول انجام  گرفته است و کلیه حقوق این محصول متعلق به شرکت لیندا می باشد. شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با محصولات آموزشی شرکت لیندا به وب سایت Lynda.com مراجعه فرمایید.


این محصول یک فایل فشره (Zip) به حجم ۲۳۰ مگابایت شامل ۱۱ فیلم آموزشی با زیرنویس فارسی می باشد.

برای تهیه این محصول ، با کلیک بر روی دکمه پرداخت به صفحه تکمیل مشخصات ارجاع داده می شوید. پس از تکمیل مشخصات و پرداخت  ، با زدن کلید بازگشت به فروشگاه ، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صوررت وقوع هر گونه مشکل و یا داشتن هر گونه سوال از بخش دیدگاه ها در پایین صفحه معرفی محصول (همین صفحه) ، مشکل و یا سوال خود را بیان نمایید.

رمز فایل فشرده : lovelearning.ir

9,800 تومان – پرداخت

=======================================

♥ عاشق یادگیری باشید ♥

LoveLearning.ir 

 

 

 

لینک کوتاه :http://lovelearning.ir/?p=1390

Scroll Up