امروز : دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

کتاب فوق العاده : بیندیشید و ثروتمند شوید – ناپلئون هیل

 

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، نوشته ناپلئون هیل، از نخستین و جامع‌ترین کتاب‌هایی است که در قرن بیستم به معرفی روش‌های موفقیت در زندگی و کسب و کار پرداخته و این روش‌ها را که تا آن زمان تنها در اختیار معدود افراد موفق بوده، همگانی کرده است. این کتاب که پیشنهاد اولیه آن از سوی اندرو کارنگی، موسس و صاحب غول فولاد امریکا و دومین نفر در لیست ثروتمندترین افراد تاریخ به ناپلئون هیل ارایه شد و خود حاصل مصاحبه نویسنده با نزدیک به پانصد فرد موفق آن دوره از جمله فورد، ادیسون و … است، اولین بار هفت دهه قبل و در سال ۱۹۳۷ منتشر گردید.

نویسنده این کتاب در اولین سطر هایش مینویسد :

در هر بخش این کتاب من به راز رسیدن به ثروت اشاره کرده ام که خودم به شخصه از مطالعه زندگی ۵۰۰ نفر از ثروتمند ترین افراد کره زمین کشف کرده ام.

این کتاب امروز در رتبه بندی پرفروش ترین کتاب های تاریخ بعد از انجیل و هری پاتر و پرفروش ترین کتاب در حوزه ثروت فردی است.

افراد مشهوری همچون “محمد علی کلی” بوکسور مشهور این کتاب را تحسین کرده اند و راز موفقیت شان دانسته اند.

این کتاب در دوران رکود و یاس اجتماعی سال های جنگ جهانی نوشته شد و در زمان مرگ نویسنده آن توانست ۲۰ میلیون نسخه بفروشد و تا سال ۲۰۱۳ این رقم به ۹۰ میلیون کپی رسید.


محتوای کتاب :


این کتاب به گفته ناپلئون هیل حاصل تحقیق ۲۰ ساله اش بر زندگی افراد ثروتمند و موفق است که توانسته ۱۳قانون موفقیت را کشف کند که هر فردی فقط با اجرای این قوانین میتواند به موفقیت دست یابد. این ۱۳ قانون عبارتند از :

۱- اشتیاق  ۲- ایمان   ۳- تلقین  ۴- علم و تخصص   ۵- تصویر سازی   ۶- برنامه ریزی سازماندهی شده   ۷- تصمیم   ۸- پافشاری  ۹- قدرت ذهن برتر   ۱۰- راز میل جنسی   ۱۱- ضمیر ناخودآگاه   ۱۲- مغز   ۱۳- حس ششم


دانلود رایگان فصل اول کتاب  :

رمز فایل : lovelearning.ir


برای تهیه این محصول ، با کلیک بر روی دکمه پرداخت به صفحه تکمیل مشخصات ارجاع داده می شوید. پس از تکمیل مشخصات و پرداخت  ، با زدن کلید بازگشت به فروشگاه ، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صوررت وقوع هر گونه مشکل و یا داشتن هر گونه سوال از بخش دیدگاه ها در پایین صفحه معرفی محصول (همین صفحه) ، مشکل و یا سوال خود را بیان نمایید.

رمز فایل فشرده : lovelearning.ir

6,000 تومان – پرداخت

=======================================

♥ عاشق یادگیری باشید ♥

LoveLearning.ir 

 

 

 

لینک کوتاه :http://lovelearning.ir/?p=1395

Scroll Up